Konsultant ds. zdalnej obsługi pacjenta

Troszczymy się o słuch już od ponad 30 lat – do niedawna jako ACS Słuchmed,
obecnie jako część międzynarodowej grupy Audika

Oferujemy pracę na stanowisku

Twoje obowiązki:
  • kontakt telefoniczny i mailowy z obecnymi i przyszłymi Pacjentami
  • budowanie relacji z Pacjentami
  • udział w kampaniach związanych z profilaktyką słuchu
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie minimum średnie
  • doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • sprawna obsługa komputera
  • dobra dykcja
  • komunikatywność
  • pozytywne nastawienie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

Nasze benefity

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH