Diagnosta medyczny

Troszczymy się o słuch już od ponad 30 lat – do niedawna jako ACS Słuchmed,
obecnie jako część międzynarodowej grupy Audika

Oferujemy pracę na stanowisku

Twoje obowiązki:
  • wykonywanie badań słuchu
  • wykonywanie badań przesiewowych słuchu noworodków i niemowląt
  • diagnostyka uszkodzeń słuchu
  • informowanie o usługach Centrum Medycznego
  • kompleksowa obsługa pacjenta
  • współpraca z działami oraz pracownikami firmy
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe: audiofonologia, logopedia z audiologią, protetyka słuchu
  • umiejętność wykonywania i interpretacji badań słuchu
  • znajomość zasad obsługi pacjenta
  • doskonała umiejętność komunikacji i pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy własnej
  • cierpliwość, otwartość, życzliwość
  • elastyczność
  • biegła obsługa komputera
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub pracy z pacjentem

Nasze benefity

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH