Asystent ds. zasobów ludzkich

Troszczymy się o słuch już od ponad 30 lat – do niedawna jako ACS Słuchmed,
obecnie jako część międzynarodowej grupy Audika

Oferujemy pracę na stanowisku

Twoje obowiązki:
  • prowadzenie teczek osobowych
  • rozliczanie czasu pracy
  • wprowadzanie danych do systemu kadrowo-płacowego
  • współpraca z GUS i ZUS
  • przygotowywanie raportów oraz zestawień
  • naliczanie wynagrodzeń
  • ewidencja czasu pracy
Nasze oczekiwania:
  • doświaczenie (min. 1 rok) na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień i przepisów z zakresu prawa pracy
  • sprawna obsługa komputera
  • dobra organizacja czasu pracy
  • dokładność i sumienność
  • odpowiedzialności i samodzielności
  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Nasze benefity

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH