Asystent ds. rekrutacji

Troszczymy się o słuch już od ponad 30 lat – do niedawna jako ACS Słuchmed,
obecnie jako część międzynarodowej grupy Audika

Oferujemy pracę na stanowisku

Twoje obowiązki:
  • wsparcie naszego działu w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych w zakresie:
    • publikacji ogłoszeń i selekcji CV
    • przeprowadzania wstępnych rozmów telefonicznych
    • kontaktu telefonicznego  i e-mailowego z kandydatami
    • organizacji i prowadzenia rekrutacji w całej Polsce (wyjazdy)
    • współpracy z portalami rekrutacyjnymi
    • wprowadzania danych do systemu rekrutacyjnego
  • onboarding nowo zatrudnionych osób
  • pomoc we wdrażaniu projektów i działań z zakresu miękkiego HR
  • doraźne wsparcie Działu Personalnego w bieżących zadaniach (porządkowanie dokumentów kadrowych, uzupełnianie danych w systemie kadrowo-płacowym)
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie min. rok w prowadzeniu rekrutacji lub/i w pracy w działach HR
  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek psychologia i pokrewne)
  • mile widziane ukończone studia podyplomowe na kierunku zarządzanie zasobami ludzkimi
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • umiejętność nazwiązywania kontaktów
  • doskonała organizacja czasu pracy
  • zaangażowanie, kreatywność, chęć zdobywania nowych doświadczeń
  • motywacja do rozwoju kompetencji i poszerzania wiedzy

Nasze benefity

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH