Dlaczego my?

Powiemy Wam, co nas wyróżnia

 

Dajemy radość słyszenia

Nasi pracownicy robią ważne rzeczy dla ludzi z niedosłuchem – dzięki szerokiej ofercie najnowocześniejszych aparatów słuchowych mogą podarować osobom niedosłyszącym swobodny kontakt z innymi ludźmi, a także słyszenie przeróżnych dźwięków: muzyki, szczekania psa, świergotu ptaków, nadjeżdżającego samochodu, ulubionego serialu, audycji radiowej. Ludzie z niedosłuchem mogą być dzięki naszej pracy aktywnymi uczestnikami codziennego społecznego życia, a nie jego wyizolowanymi obserwatorami.

 

Jesteśmy odpowiedzialni społecznie

Jako część holdingu Demant A/S wpisujemy się w charytatywną działalność Fundacji Williama Demanta, wspierającą osoby zmagające się z niedosłuchem, zwłaszcza dzieci, a także prowadzącą projekty badawcze propagujące wiedzę o słuchu i jego ubytkach oraz edukację w celu zapobiegania i łagodzenia utraty słuchu.
Na gruncie polskim szkolimy personel i dostarczamy sprzęt do powszechnego badania słuchu u noworodków – jednego z projektów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczestniczmy także w programie profilaktyki zaburzeń słyszenia, w ramach której organizujemy przesiewowe badanie słuchu.

 

Tworzymy dobrą atmosferę

Jesteśmy zgranym zespołem, w którym możemy liczyć na siebie. Nasza praca na każdym stanowisku jest pełna wyzwań, dlatego rozumiemy swoje obowiązki i pomagamy sobie, jak tylko umiemy.

 

Stawiamy na rozwój

Nowi pracownicy w naszej firmie objęci są programem kilkutygodniowego onboardingu, podczas którego zapewniamy opiekę trenera wewnętrznego oraz materiały niezbędne do zapoznania się z nowymi obowiązkami.

 

Razem tworzymy naszą firmę

Czerpiemy wiedzę i doświadczenie z faktu bycia częścią międzynarodowego holdingu Demant A/S,
który od ponad 100 lat wspiera osoby niedosłyszące.
Jesteśmy liderem w branży protetyki słuchu w Polsce.
Nasi pracownicy od wielu lat pracują na reputację i prestiż firmy.
Dzięki ich pracy jesteśmy właśnie w tym miejscu naszego rozwoju, a przecież chcemy być jeszcze lepsi!

 

Chcesz być częścią naszego zespołu?

 

Sprawdź nasze oferty pracy

 

 

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.